معروف‌ ترين گروه راك جهان در نبرد با بيمه گر شكست خورد

امروز دوشنبه 27 آذر 1396      صفحه اصلي | درباره ما | درخواست ثبت فیدخوان | گزارش تخلف مطلب | تبليغات | تماس با ما


mohedayat.cloob24.com     

معروف‌ ترين گروه راك جهان در نبرد با بيمه گر شكست خورد

1
يكي از معروف ترين گروه هاي راك جهان عليه "لويدز لندن" بزرگترين بيمه گر اتكايي جهان و چند شركت بيمه ديگر شكايت كرده بود تا بتواند خسارت لغو كنسرت هاي اروپايي اش را دريافت كند اما يك قاضي دادگاه فدرال اعلام كرد كه لويدز لندن مسئول پرداخت خسارت لغو كنسرت ها نيست.
 
با راي دادگاهي در لس انجلس، پرونده شكايت يكي از معروف ترين گروه هاي راك جهان عليه بزرگترين شركت بيمه اتكايي بريتانيا و يكي از بزرگترين شركت هاي بيمه در جهان، با پيروزي اين بيمه گر اتكايي بسته شد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از وب سايت پول‌استار، گروه «فو فایترز»
(
foo fighters) يكي از معروف ترين گروه هاي راك جهان عليه "لويدز لندن" بزرگترين بيمه گر اتكايي جهان و چند شركت بيمه ديگر شكايت كرده بود تا بتواند خسارت لغو كنسرت هاي اروپايي اش را دريافت كند اما يك قاضي دادگاه فدرال اعلام كرد كه لويدز لندن مسئول پرداخت خسارت لغو كنسرت ها نيست.

اين كنسرت ها به دليل شكستن ساق پاي "ديويد گرول"، رهبر اين گروه لغو شده بود. اين حادثه براي رهبر اين گروه در ژوئن سال 2015 در سوئد روي داد و به دنبال آن هفت كنسرت فو فايترز كنسل شد. اما پس از مدتي با حضور گرول بر روي نيكمت، اين گروه به كار خود ادامه داد.

در اين گزارش آمده است كه "مانوئل رائل" قاضي دادگاه فدرال در لس انجلس در بيانيه اي دو صفحه اي تاكيد كرده است كه اين حكم غيرقابل بازخواني است و اين گروه نمي تواند عليه شركت هاي بيمه بارديگر اقامه دعوي كند.

فو فايترز مي گويد، لويدز لندن طبق بيمه نامه خريداري شده در سال 2015 ميلادي عمل نكرده و بايد مبالغي را جهت غرامت به اين گروه پرداخت مي كرد. اين گروه مي گويد، طبق اين بيمه نامه، لويدز لندن مسئول پرداخت غرامت هاي مربوط به لغو كنسرت هاي جهاني فو فايترز است.

به همين دليل، فو فايترز در 13 ماه ژوئن سال جاري عليه لويدز لندن شكايت كرد و بر اين باور بود كه لويدز لندن بايد حداقل غرامت دو كنسرت لندن و اسكاتلند را پرداخت كند.

فو فایترز از گروه های بسیار موفق سبک راک است که کار خود را از سال 1994 در سیانل آغاز کرد. فو فایترز یکی از گروه هایی است که از دل گروه "نیروانا" و پس از مرگ "کرت کوبین" شکل گرفت. "دیو گرول" که سابقاً در امر گروه نیروانا بود پس از مرگ کرت کوبین و از هم پاشیدن نیروانا، نوازنده های مختلف را دور هم جمع کرد و گروه فو فایترز را پایه گذاری کرد. اين گروه در هر دو کشور بريتانيا و آمریکا به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرد.

این گروه اول بار با آهنگ "آچار میمونی" در یوتیوب آمریکا و صحنه موسیقی راک مطرح شد. همین آهنگ اولین جایزه "گرمی" گروه را برایشان به ارمغان آورد. آهنگ "آموزش پرواز" در یوتیوب سال ۲۰۰۶ نیز سومین جایزه گرمی را نصیب این گروه آمریکایی کرد.

اين گروه بر اين نكته تاكيد مي كند، سه كنسرت لغو شده بعد از بهبود شرايط جسماني دیو گرول دوباره برگزار شده است اما برخي از برنامه هاي لغوشده به دليل عدم حمايت از سوي لويدز لندن امكان اجراي دوباره ندارد.

اين گروه همچنين در وب سايت خود اعلام كرده است كه چهار كنسرت خود را به دليل دريافت پيام هاي تهديدآميز از سوي گروه تروريستي داعش در ايتاليا، اسپانيا و فرانسه لغو كرده است. گفتني است وب سايت اين گروه توسط هكرهاي وابسته به داعش هك شده بود.

"لویدز لندن" كه در اين نبرد پيروز شد، یک شرکت بریتانیای است که در زمینه بیمه و بیمه اتکایی فعالیت می ‌کند. اين شركت در سال گذشته ميلادي 2.1 ميليارد دلار سود داشته است. اين شركت به عنوان يكي از بهترين شركت هاي جهان در بيش از 200 كشور جهان فعاليت مستمر دارد.


ارسال دیدگاه
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
تمام محتوای این سایت گردآوری شده سیستم فیدخوان سایت می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گردآورنده آن محفوظ می باشد.